BIP MOPS Mrągowo

Informacja o wynikach naboru w prowadzonym konkursie na stanowisko: inspektor ds. świadczeń z funduszu alimentacyjnego

Drukuj
1 2 3

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

w prowadzonym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mrągowie konkursie na stanowisko:

inspektor

ds. świadczeń z funduszu alimentacyjnego

         Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Hanna Olewnik, zamieszkała w Głazowie.

Uzasadnienie wyboru:

W wyniku ogłoszonego konkursu na stanowisko inspektora ds. świadczeń z funduszu alimentacyjnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mrągowie swoją kandydaturę zgłosiły dwie osoby. Kandydatury spełniały wymagania formalne.
Po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych jedna kandydatka wycofała dokumenty aplikacyjne. Wybrana kandydatka posiada: niezbędne doświadczenie zawodowe, wykształcenie wyższe, stopień znajomości przepisów niezbędnych do prawidłowego wykonywania zadań na stanowisku inspektora ds. świadczeń z funduszu alimentacyjnego w MOPS w Mrągowie jest dobry. Wobec spełniania przez kandydatkę oczekiwań pracodawcy związanych z zatrudnieniem na w/w stanowisku pracy, wybrano kandydaturę Pani Hanny Olewnik.


Data wytworzenia: 2018-05-18 Autor: Tomasz Bałdyga Data publikacji: 2018-05-21 14:37 Osoba udostępniająca na stronie: Krzysztof Jabłoński Data ostatniej modyfikacji: 2018-05-21 Osoba modyfikująca: Krzysztof Jabłoński